Laser tag – co to jest?

Laser tag („laserowy paintball”)  to sport i doskonała zabawa dla każdego. Sprawia, że każdy z graczy może wcielić się w prawdziwego wojaka na polu bitwy!

Jak wygląda gra w laser taga?

Każdy z Graczy otrzyma zestaw czujników informujących o trafieniu oraz specjalnie skonstruowane karabinki strzelające wiązką światła. W rzeczywistości nie mającą nic wspólnego z laserem, dlatego jest całkowicie bezpieczna dla oczu i zdrowia graczy. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania rozgrywka Laser tag jest w zupełności niegroźna i bezbolesna.

laser tag

Karabinki to repliki prawdziwej broni. Pistolet maszynowy MP5 oraz karabinek szturmowy G36. Wszystko co jest Ci potrzebne do gry to karabin laserowy, opaska z czujnikami na głowie, strój sportowy oraz spryt.  Nasz elektroniczny system laser tag ukazuje wszelkie statystyki dotyczące rozgrywki. Zarówno ilość żyć, trafień jak i liczbę wstrzelonej amunicji. Dzięki temu rozgrywka jest bardziej zacięta i ciekawa. Ponadto masz tyle amunicji, magazynków i punktów zdrowia ile wspólnie ustalisz z innymi graczami. Wybrane misje jak i parametry zostaną zaprogramowane przez nasz system, a wszystkie trafienia i punkty widzisz na wyświetlaczu LCD w swojej broni.

Zapewniamy dużą dawkę adrenaliny i niezapomniane emocje!